Roseland RH-203-B

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi amacıyla üretilen Roseland Halı ve Yolluk modellerinde RH-203 modeli, yüksek kaliteli, keçeleşme yapmayan battaniye kumaşının özel işlemler tabanının koku ve dökülme yapmayan keçe ve PVC ile kaplanmasının ardından, sıcak press tekniği ile kabartma motifle şekillendirilmesi sonucu üretilmektedir.

Kaymaz Yolluk Modelleri

Tüm Roseland Halı ve Yolluk modelleri akriliktir. Elektriklenme yapmaz; bu nedenle üzerine toz-kir toplamaz. Yüksek kaliteli akrilikten üretildiği için keçeleşme yapmaz. kaymaz mutfak halı modelleri arasında en gözde olanlardan olan Roseland kaymaz taban yolluklar 8 mm hav yüksekliği ve 3 boyutlu görünüm veren özel işlemesi ile eşsiz görünüm ve kullanım konforu sağlamaktadır.

Kaymaz yolluk renk ve ebat seçenekleri

RH-203 modeli kaymaz tabanlı halı ve yolluklar, 3 renk seçeneği, 80cm, 100cm, 120cmm, 160cm ve 200cm en seçenekleri ile 25 metrelik rulolar halinde sunulmaktadır(Kesme yolluk). Bu sayede perakende satış noktalarından, ürünün satışını yapan sanal mağazalardan istenilen ebatlarda alınabilmektedir.

Ek bilgi

Kaymaz Taban Malzemesi

PVC

Üretim Yeri

Türkiye

En

80 cm, 100 cm, 120 cm, 160 cm, 200 cm

Rulo Uzunluğu

25 metre

Marka

Roseland

Kumaş Türü

akrilik- polyester(atkı)