Roseland RH-202-A – Patchwork

Açıklama

Kaymaz yolluk modellerini evlerde rahatlıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi odaklı tasarlayan ve üreten Roseland Halı, kaydırmaz yolluk modellerinden patchwork (kırkyama) desenli RH-202 modeli ile, yüksek kaliteli, keçeleşme yapmayan battaniye kumaşının özel işlemler tabanının koku ve dökülme yapmayan keçe ve PVC ile kaplanmasının ardından, sıcak press tekniği ile kabartma motifle şekillendirilmesi sonucu üretilen ürünlerri yüksek kalite sunma vizyonu ile evlerinize ulaştırmak hedefiyle çalışmaktadır. Üst dokumada sıcak baskı ile motiflendirmesi ile eşsiz bir 3 boyutlu görünüm elde edilmektedir..

Kaymaz Yolluk özellikleri

Tüm Roseland Halı ve Yolluk modelleri akriliktir. Elektriklenme yapmaz; bu nedenle üzerine toz-kir toplamaz. Yüksek kaliteli akrilikten üretildiği için keçeleşme yapmaz.

Kaymaz Yolluk Ebatları

RH-202 modeli kaymaz tabanlı halı ve yolluklar, 4 renk seçeneği, 80cm, 100cm, 120cmm, 160cm ve 200cm en seçenekleri ile 25 metrelik rulolar halinde sunulmaktadır(Kesme yolluk). Bu sayede perakende satış noktalarından, ürünün satışını yapan sanal mağazalardan istenilen ebatlarda alınabilmektedir.

Kaymaz yolluk ve halılar ve size en yakın satış noktası hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz veya adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ek bilgi

Kaymaz Taban Malzemesi

PVC

Üretim Yeri

Türkiye

En

80 cm, 100 cm, 120 cm, 160 cm, 200 cm

Rulo Uzunluğu

25 metre

Marka

Roseland

Kumaş Türü

akrilik- polyester(atkı)