Damask kaymaz yollukKalitenin öncüsü Diriteks tarafından üretilen yüksek kaliteli, süper yumuşak, yıkanabilir, kaymaz tabanlı akrilik halı ve yolluklar.

Evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi amacıyla üretilen Roseland Halı ve Yolluk modellerinde RH-204 – Damask – modeli, yüksek kaliteli, keçeleşme yapmayan battaniye kumaşının özel işlemler tabanının koku ve dökülme yapmayan keçe ve PVC ile kaplanmasının ardından, sıcak press tekniği ile kabartma motifle şekillendirilmesi sonucu üretilmektedir. İstemilmesi durumunda sıcak baskı ile motif uygulaması yapılmadan da kaydırmaz halı ve yolluklar sevk edilebilmektedir.

Tüm Roseland Halı ve Yolluk modelleri akriliktir. Elektriklenme yapmaz; bu nedenle üzerine toz-kir toplamaz. Yüksek kaliteli akrilikten üretildiği için keçeleşme yapmaz. Optimum ağırlık olarak tespit edilen yaklaşık 1 Kg/metrekare ağırlıkta üretilen kaymaz tabanlı halı ve yolluklar, taşıması kolaydır, elektrikli süpürge ile de süpürülebilecek kadar da ağır sayılabilecek bir ağırlıktadır.

RH-204 – Damask – modeli kaymaz tabanlı halı ve yolluklar, 3 renk seçeneği, 80cm, 100cm, 120cmm, 160cm ve 200cm en seçenekleri ile 25 metrelik rulolar halinde sunulmaktadır(Kesme yolluk). Bu sayede perakende satış noktalarından, ürünün satışını yapan sanal mağazalardan istenilen ebatlarda alınabilmektedir.

3 sonuç gösteriliyor