Araba desenli kaymaz tabanlı akrilik halı modeli çocuk ve genç odalarında güvenle kullanılabilecek bir üründür. 2 farklı tonda sunulan arabalı kaymaz halı modeli, kalındır ve hafif olmadığı için ayağa takılma veya toplanma yapmaz. Gramajı yüksek olduğu için yere daha iyi tutunur ve kaymaz taban halının tabanı görevini daha iyi yerine getirmiş olur. Sizlere ve sevdiklerinize duyduğu saygının göstergesi olarak en optimum ürünleri sunmayı kendine vizyon edinen Diriteks Roseland Halı, RH-301 ve RH-302 genç ve çocuk odası modellerini 2016 yılında üretmeye başlamıştır.

Kalitenin öncüsü Diriteks tarafından üretilen yüksek kaliteli, süper yumuşak, yıkanabilir, kaymaz tabanlı akrilik halı ve yolluklar.

Evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi amacıyla üretilen Roseland Halı ve Yolluk modellerinde RH-302 -Genç ve Çocuk Odası -modeli, yüksek kaliteli, keçeleşme yapmayan battaniye kumaşının özel işlemler tabanının koku ve dökülme yapmayan keçe ve PVC ile kaplanmasının ardından, sıcak press tekniği ile kabartma motifle şekillendirilmesi sonucu üretilmektedir.

Tüm Roseland Halı ve Yolluk modelleri akriliktir. Elektriklenme yapmaz; bu nedenle üzerine toz-kir toplamaz. Yüksek kaliteli akrilikten üretildiği için keçeleşme yapmaz.

RH-302 -Genç ve Çocuk Odası – modeli kaymaz tabanlı halı ve yolluklar, 2 renk seçeneği, 150cm x 200cm en ile sunulmaktadır.

2 sonuç gösteriliyor