Gül Dalı modeli, Roseland Kaymaz yolluk ve halı modellerinden bir diğeridir. 3 farklı ren seçeneği ile sunulan Gül Dalı desenli kaydırmaz halı ve yollukların pembe, kırmızı ve gül kurusu renkleri ile sunulmaktadır.

gül dalı kaymaz yollukKalitenin öncüsü Diriteks tarafından üretilen yüksek kaliteli, süper yumuşak, yıkanabilir, kaydırmaz akrilik halı ve yolluklar.

Kaymaz Halı detaylar

Evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi amacıyla üretilen Roseland Halı ve Yolluk modellerinde RH-205 – Gül Dalı – modeli, yüksek kaliteli, keçeleşme yapmayan battaniye kumaşının özel işlemler tabanının koku ve dökülme yapmayan keçe ve PVC ile kaplanmasının ardından, sıcak press tekniği ile kabartma motifle şekillendirilmesi sonucu üretilmektedir.

Tüm Roseland ürünleri akriliktir. Elektriklenme yapmaz; bu nedenle üzerine toz-kir toplamaz. Yüksek kaliteli akrilikten üretildiği için keçeleşme yapmaz. Diğer kaymaz tabanlı halıları kullananların bazılarının maalesef tecrübe ettiği keçeleşme hem halının görünmünü hemde kulllanışlılığını azaltır. Bu sebeple keçeleşmeyen akrilik kullanımı önemlidir.

Kaymaz yolluk modelleri ebatları

RH-205 – Gül Dalı – modeli kaydırmaz halı ve yolluklar, 3 renk seçeneği, 80cm, 100cm, 120cmm, 160cm ve 200cm en seçenekleri ile 25 metrelik rulolar halinde sunulmaktadır(Kesme yolluk). Bu sayede perakende satış noktalarından ve e-ticaret mağazalarından, istenilen ebatlarda alınabilmektedir.

3 sonuç gösteriliyor