Kaymaz yollukta yeni bir model olarak sunulan kelebek desenli Roseland Halı, renk ve deseni ile olduğu kadar 8 mm hav yüksekliği, üzerinde 3 boyutlu görüntü sağlayan ekstra işlemesi ile yoğun ilgi gören modeller arasındadır. Henüz stüdyo çekimleri yapılmayan yeni kaymaz halı modellerinden olan kelebek desenli ürün, diğer Roseland ürünleri gibi Arkilik iplikler kullanılarak özenle dokunmakta, ve ev kullanımına hazır hale getirilmektedir.

Kaymaz Halı Ebat Bilgileri

80 cm, 100 cm, 120 cm, 160 cm ve 200 cm eninde üretilen Roseland Kaymaz Halı modelleri uzun meetraj rulolar halinde üretilektedir ve yerel mağazalar ve e-ticaret sitelerinden arzu edilen ebatlarda satın alınabilmektedir.

Bilinen kaymaz yolluklardan farklı olarak yüksek hav ve süper yumuşak dokusu ile halı sektöründe farklılık oluşturan ürünler sunan Roseland Halının tüm ürünleri akrilik iplikler ile dokunmaktadır. Akrilik yün ve pamuk özelliklerini taşıyan, statik elektriklenme yapmayan, kaliteli boyalar ile renklendirilen yüksek kaliteli bir halı malzemesidir. Aynı zamanda keçeleşmemesi sayesinde uzun yıllar aynı kaliteyi muhafaza eden akrilik, kaymaz halı üretiminde Roseland Halı’nın yüksek müşteri memnuniyeti vizyonunun bir gereğidir.

Tek bir sonuç gösteriliyor