Kalitenin öncülerinden Diriteks tarafından üretilen yüksek kaliteli, süper yumuşak, yıkanabilir, akrilik laymaz halı ve yolluklar.

Evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi amacıyla üretilen Roseland Halı ve Yolluk modellerinde RH-201 modeli, yüksek kaliteli, keçeleşme yapmayan battaniye kumaşının özel işlemler tabanının koku ve dökülme yapmayan keçe ve PVC ile kaplanmasının ardından, sıcak press tekniği ile kabartma motifle şekillendirilmesi sonucu üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak kaymaz halılar sıcak baskı işlemi yapılmadan da sevk edilebilmektedir.

Tüm Roseland Halı ve Yolluk modelleri akriliktir. Elektriklenme yapmaz; bu nedenle üzerine toz-kir toplamaz. Yüksek kaliteli akrilikten üretildiği için keçeleşme yapmaz.

RH-201 modeli kaymaz tabanlı halı ve yolluklar, 3 renk seçeneği, 80cm, 100cm, 120cmm, 160cm ve 200cm en seçenekleri ile 25 metrelik rulolar halinde sunulmaktadır(Kesme yolluk). Bu sayede perakende satış noktalarından, ürünün satışını yapan sanal mağazalardan istenilen ebatlarda alınabilmektedir.

Yıkama talimatlarına uyularak rahatlıkla yıkanabilir. Ülkemiz suları kireçli olduğu için, yıkama sırasında yumuşatıcı veya yumuşatıcılı deterjanlar kullanılması önemlidir. Roseland Kaymaz Yolluk ve Halılar baskı fiksajı sonrası yıkamada benzer yöntemle ürünleri yıkamaktadır.

3 sonuç gösteriliyor