Battaniye halı olarakta bilinen vizon tip dokunan kumaşlar ile üretilen halı ve yolluklar son yıllarda kullanım kolaylığı nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.

Özellikle Roseland markası ile üretilen ve sunulan battaniye halılar, Akrilik iplikler kullanılarak dokunmakta ve bu sayede yüksek kaliteli kaymaz yollukların evlerde uzun yıllar kullanılabilmesi sağlanmaktadır.

Akrilik, Türk halı kültürünün en ayrılmaz parçası olan yün halıların günümüz şartları ve ihtiyaçları göz önüne alındığında en sağlıklı ve yüne en yakın özelliklere sahip, en kullanışlı halı malzemesidir.

Akrilik halılar aynı zamanda yün tuşeli olarak bilinmekte ve anılmaktadır.

Roseland kaymaz halı ve yolluk modelleri 80-200 cm arasında değişen enlerde dokunan özel battaniye kumaşlarının, Isparta Organize Sanayi Bölgesinde 1996 yılında faaliyete geçmiş olan Diriteks Diriliş Tekstil tesislerinde rulolar haline hazırlanmakta ve sevk edilmektedir.

Dokunan kumaşlar alt yüzeyi özel keçe kaplamasının ardından kaymaz özelliğini artırmak amacıyla koku ve dökülme yapmayan PVC malzeme ile noktalar şeklinde işlenmektedir. Bu işlem sonrasında kaymaz yolluk ve halılar son kullanıcının evinde güvenle uzun yıllar kullanabileceği halini almaktadır.

Siz de halı mağazalarından eviniz için kaymaz halı ve yolluk beğenirken Roseland markası tercih ederek evlerinizde bu kalitetyi yaşayabilirsiniz.

1–16 / 28 sonuç gösteriliyor